068-230-2248
Понедельник- суббота 10-00 -- 18-00

Накачати грудні м'язи: Качаємо нижні та верхні частини грудей


Найпривабливіша частина у чоловіків це грудь. Най доступніша  частина грудних м'язів - це нижня і середня, а важко доступніша верхня частина грудей. Накачати її в домашніх умовах дуже складно, але можливо. Для цього є все одна вправа, але ми можемо його постійно вдосконалювати.


Віджимання на брусах з нахилом

Інтернет-магазин Testocteron - бачить великий сенс від цих віджимань. Потрібно щоб ваші ноги знаходилися вище вашого тіла, а в іншому це звичайні віджимання. Але звичайні віджимання нам ні до чого, тому будемо вдосконалювати. Перший варіант, це віджимання з паузою в найнижчій точці зупиніться на 2 - 3 секунди , а потім поверніться у вихідне положення. Друге варіант, це віджимання на книгах. Ну і третій варіант - це вибухові віджимання з нахилом. Виконуйте 4 підходи по 15 - 20 повторень різними варіантами.

Як накачати нижню частину грудей? Щоб про-качати низ грудних м'язів будемо використовувати усіма улюблені віджимання на брусах. Я думаю, вам не складе труднощів 2 рази в тиждень вийти на найближчу спортивний майданчик і приділити тренуванні півгодини. А якщо у вас є бруси будинку, то це дуже чудово.Віджимання на брусах

Прості віджимання на брусах. Всі вміють їх робити, всіх вчили в школі. Ускладнюємо віджимання на брусах зупинкою в нижній точці на 2 -3 секунди . Виконуємо 4 підходи по 15 - 20 повторень . Цю вправу можна ускладнити, використовуючи жилет - утяжувач для ніг. Стаття була б не статтею, якби ми не дали програму тренувань, що складається з усіх вправ


Найкращій графік для швидкого накачування грудей: понеділок, вівторок, четвер, п'ятниця

Програма для тренування грудних м'язів 

  • 4 х 15 Віджимання з зупинкою
  • 4 х 12 Віджимання з нахилом
  • 4 х 15 Віджимання з нахилом
  • 3 х 20 Віджимання на книгах
  • 4 х 15 Віджимання на брусах
  • 4 х 15 Вибухові віджимання
  • 3 х 8 - 10 Вибухові віджимання
  • 3 х 10 - 12 Віджимання з зупинкою


 Якщо ви не можете зробити те, скільки разів слід, яке написано в таблиці, робіть стільки скільки зможете. 

Відпочинок між підходами повинен становити 45 - 60 секунд . Весь час стежте за швидкістю ваших віджимань, намагайтеся відчувати ваші м'язів і робити віджимання якомога повільніше. У програмі p90x є чудова тренування на груди і трицепс.

Ми розглянули кілька видів віджимань, які дозволять підірвати вам ваші грудні. Намагайтеся не пропускати тренування і у вас все вийде.

Джерелоwww.testosteron.com.ua