Образ пацієнта з хронічним простатитом

April 7th, 2008 by


« Простатична уретра   |   Лікування уретриту »

Що таке простатит? - Образ пацієнта з хронічним простатитом Хронічний простатит є не тільки комплексом соматичних симптомів, але характеризується і цілою сукупністю психологічних проблем, які маскують клінічну картину захворювання і утрудняють його лікування.

Психологічні аспекти залишаються до цих пір недостатньо вивченими.
Певний ступінь психологічних проблем ( тривожність , депресія , емоційна лабільність , слабка чоловіча ідентифікація , сексуальні скарги ) за даними психологічних тестів (MMPI) і консультацій виявлений у 80% пацієнтів з хронічним простатитом, у високому ступені вираженості у 20-50%.

Дійсна питома вага психоемоційних розладів при хронічному простатиті явно недооцінюється, масковані, стерті депресії, що характеризуються не стільки пригніченістю і тугою, скільки відчуттям власної неповноцінності, втратою колишніх інтересів і ваблень фахівцями, як правило, не враховуються.

ООО Санпроминь предлагает по доступной цене изготовление пресс формы

Виникає питання, чи приводить простатит до таких змін, або преморбідниє особливості сприяють розвитку захворювання.

Особові характеристики вивчалися декількома дослідниками, і виділено, щонайменше, 4 різних психопатологічних типу пацієнтів з простатитом:

1. Психосоматичний тип (із-за порушення нервової системи страждає простата).

2. Алекситімічеській тип.

3. Прикордонний тип.

4. Нарциссичеській тип (самолюбованії).

Інші повідомлення, навпаки, заперечують можливість встановити певні типи особи, характерні для пацієнтів з симптомами простатиту.

В той же час показане, що зайняті, нервові, педантичні пацієнти в 2-4 рази частіше мають подібні скарги, чим урівноважені і спокійні.

До розвитку синдрому хронічного тазового болю привертають такі акцентуїрованниє властивості особи, як схильність до затримки, застрявання негативних емоційних реакцій, не-довірливого або депресивного реагування.


Tags: , , , , , ,

Що таке простатит?


Схожі записи

RSS Feed