Образ пацієнта з хронічним простатитом

April 7th, 2008 by


« Простатична уретра   |   Лікування уретриту »

Що таке простатит? - Образ пацієнта з хронічним простатитом Хронічний простатит є не тільки комплексом соматичних симптомів, але характеризується і цілою сукупністю психологічних проблем, які маскують клінічну картину захворювання і утрудняють його лікування.

Психологічні аспекти залишаються до цих пір недостатньо вивченими.
Певний ступінь психологічних проблем ( тривожність , депресія , емоційна лабільність , слабка чоловіча ідентифікація , сексуальні скарги ) за даними психологічних тестів (MMPI) і консультацій виявлений у 80% пацієнтів з хронічним простатитом, у високому ступені вираженості у 20-50%.

Дійсна питома вага психоемоційних розладів при хронічному простатиті явно недооцінюється, масковані, стерті депресії, що характеризуються не стільки пригніченістю і тугою, скільки відчуттям власної неповноцінності, втратою колишніх інтересів і ваблень фахівцями, як правило, не враховуються.

товары для детей луганск , baby in.

Виникає питання, чи приводить простатит до таких змін, або преморбідниє особливості сприяють розвитку захворювання.

Особові характеристики вивчалися декількома дослідниками, і виділено, щонайменше, 4 різних психопатологічних типу пацієнтів з простатитом:

1. Психосоматичний тип (із-за порушення нервової системи страждає простата).

2. Алекситімічеській тип.

3. Прикордонний тип.

4. Нарциссичеській тип (самолюбованії).

Інші повідомлення, навпаки, заперечують можливість встановити певні типи особи, характерні для пацієнтів з симптомами простатиту.

В той же час показане, що зайняті, нервові, педантичні пацієнти в 2-4 рази частіше мають подібні скарги, чим урівноважені і спокійні.

До розвитку синдрому хронічного тазового болю привертають такі акцентуїрованниє властивості особи, як схильність до затримки, застрявання негативних емоційних реакцій, не-довірливого або депресивного реагування.


Tags: , , , , , ,

Що таке простатит?


Схожі записи

RSS Feed