Оральні контрацептиви

March 8th, 2008 by


« Кольпіт   |   Хламідіоз »

 • Діані-35
 • - двофазні (10 пігулок із змістом естрогену і 11 із змістом гестагена)

  - трифазні (дози гормонів збільшуються по різних схемах)

  • Трі-мерси

  Залежно від дозування рекомендуються молодим ненароджуючим жінкам (малий зміст гормонів) і народжуючим жінкам, жінкам в пізній період репродуктивного віку (середній зміст гормонів). Препарати з високим дозуванням зазвичай призначаються в лікувальній меті або у разі неефективності препаратів з меншим змістом гормонів.

  2. Гестагенниє препарати (міні-пілі).

  Містять 300-500 мкг гестагенов в одній пігулці. Рекомендовані жінкам в пізньому періоді репродуктивного віку, народжуючим жінкам, годуючим матерям. Крім того, призначаються у разі протипоказань комбінованих препаратів, а також при захворюваннях печінки, вен, при діабеті. Міні-пілі використовуються для лікування міоми матки, ендометріозу і інших гінекологічних порушеннях.

  3. Посткоїтальниє препарати

  Посткоїтальная контрацепція застосовується в екстрених випадках після не захищеного статевого акту. Із-за високого вмісту гормонів і ризику небажаних наслідків рекомендується використовувати тільки як крайній захід.

  Підбір найбільш відповідного засобу повинен здійснюватися тільки лікарем, оскільки фахівець допоможе визначити необхідне дозування гормону. Крім того, під час першого циклу прийому препарату, обов′язково потрібно пройти консультацію у гінеколога, зокрема УЗІ-діагностові, щоб виявити, чи відбулося запобігання дозріванню яйцеклітини.
  Інакше ефективніше буде контрацептив з вищим вмістом гормонів. Візит до лікаря також допоможе уникнути побічних явищ, що викликаються неправильно підібраним оральним контрацептивом у разі наявності протипоказань.


  Tags: , , , , , ,

  Урологічні захворювання


  Схожі записи

  RSS Feed